O SPOLEČNOSTI MRÁČEK-KOVO

Společnost Mráček Kovo byla založena jako rodinná firma otcem a synem, Josefem a Michalem Mráčkem, v roce 1990. V tuto dobu jsme se začali prezentovat jak na českém trhu a zahraničí. Do dnešní podoby Mráček Kovo s.r.o. přešla firma roku 2007.


Společnost se dále rozšiřovala jak po stránce výroby, výrobních prostor a kapacit, tak i po stránce technologické. Firma je dnes na úplně jiné úrovni právě díky financování strojního vybavení. Jsme vybaveni několika CNC stroji: laserem, plasmou a ohraňovacím lisem. Realizujeme zadané zakázky od výrobních výkresů, přes vlastní výrobu, práškové lakování a opracování až po montáž, kompletaci a následnou dopravu.

Tímto procesem výroby se zabýváme již 29 let. Cílem firmy je přivést zákazníky k plné spokojenosti. Naší hlavní prioritou je kvalita výrobků, včasné dodání zakázek, a zajímavé ceny. Na trhu spolupracujeme s několika dodavateli, kteří nám pomáhají dosáhnout našeho cíle. Zabýváme se veškerými výrobky spadajících pod kovovýrobu.

Společně se zákazníkem pomáháme tvořit designové prvky interiérů obchodu a jiných odvětví. Pracujeme s širokou škálou materiálů.

Dle potřeby zákazníka dokážeme zpracovat černou, i nerezovou ocel, hliník a další.